Prosvita vs Конкурент

Сьогодні складно знайти серед безлічі платформ для дистанційної освіти в Україні саме ту, яка найкраще відповідає вашим потребам. Кожна має свій унікальний функціонал, що ускладнює вибір. Але не хвилюйтеся, ми готові допомогти! Ми підготували порівняльну характеристику, яка допоможе вам побачити переваги нашої платформи Prosvita

Функції для онлайн-навчання від Prosvita VS SMSL

SMSL (School Management & Learning System) – шкільна платформа, створена для автоматизації навчального процесу.
В ній зібрані основні інструменти для проведення навчального процесу в умовах дистанційного навчання.

Автоматизація та оптимізація роботи школи у Prosvita

Для автоматизації роботи школи Prosvita зібрала всі необхідні інструменти для ведення внутрішнього документообігу та створення звітів, що передбачені МОН. Ваша школа може легко відмовитися від паперових журналів і перейти на електронну версію, що значно спрощує процес ведення документації та робить його більш прозорим. Варто зауважити, що Prosvita надає школі зручний і простий інтерфейс, що дозволяє працювати з платформою без жодних труднощів.

Автоматизація та оптимізація роботи школи у SMSL

У SMLS є функціонал для ведення успішності, але на жаль, він не відповідає сучасним стандартам освіти в Україні. Вчителі та адміністрація можуть вести облік, але відсутня можливість автоматизації цих процесів.

Функції дистанційного навчання у Prosvita

В Prosvita створені необхідні функції та інструменти для проведення дистанційного навчання, такі як журнали й щоденники з усіма оцінками та завданнями, тестування в середині платформи, бібліотека з новітніми підручниками й текстові та відео чати. Всі ці інструменти допоможуть учням та вчителям ефективніше взаємодіяти та підтримувати навчальний процес на високому рівні з додатковим функціоналом гейміфікації (перетворення навчання на гру), що ще більше заохочує дітей до освітнього процесу.

Функції дистанційного навчання у SMSL

SLMS має певний функціонал для ведення журналів та щоденників, завдань, навчальних планів та бібліотеки матеріалів. Хоча всі функції доступні, проте здається, що деякі з них можуть потребувати невеликих оптимізацій, щоб відповідати сучасним стандартам освіти в Україні.

Батьківський контроль у Prosvita

Для батьків доступний широкий функціонал, який дозволяє отримувати інформацію про відсутність дитини в школі у вигляді Push-повідомлень на телефоні. Щоденник дитини також доступний з будь-якого місця та в будь-який час. Батьки можуть отримувати доступ до інформації про успішність, домашні завдання та пропуски уроків своїх дітей у застосунку. Крім того, зв'язок із вчителем доступний одним натисканням кнопки.

Батьківський контроль у SMSL

Батьки у SLMS мають доступ до щоденників учнів, та можуть зв’язатися з вчителями за допомогою внутрішньої соціальної системи. Але відсутність мобільного додатку ускладнює це.

Облік успішності у Prosvita

Оцінювання успішності та відвідування учнів повністю автоматизовано на нашій платформі. Вчителі можуть самостійно ставити оцінки, а тести та домашні завдання виставляються автоматично. Тематичні та семестрові оцінки підраховуються на платформі, і вчителі лише підтверджують їх. Усі оцінки миттєво потрапляють до щоденників учнів, що дозволяє батькам та учням з легкістю слідкувати за успішністю.

Облік успішності у SMSL

Облік успішності учнів здійснюється у журналі. Учні та батьки отримують оцінки у щоденник і можуть переглянути у будь-який момент.

Розклад уроків у Prosvita

В платформі розклад уроків реалізовано, щоб задовольнити всіх учасників освітнього процесу. Адміністрація закладу може заповнювати розклад прямо в середині платформи, а підтримка з радістю допоможе це зробити. Вчителі можуть подивитися як спільний розклад, так і розклад для окремого класу або для себе. Учні бачать свій розклад у щоденнику, що виключає необхідність заповнювати його самостійно, а батьки бачать актуальні заняття їх дітей.

Розклад уроків у SMSL

Учитель заздалегідь може розпланувати урок, адміністрація закладу освіти може контролювати цей процес.

Вхід в обліковий запис у Prosvita

Для входу в особистий кабінет всі учасники освітнього процесу реєструються самостійно за унікальним посиланням, що дає можливість вказати найактуальніші дані для входу та легко запам’ятати їх. У платформу можна зайти як за допомогою логіну та паролю, так і за допомогою посилання для входу, яке надсилається на пошту.

Вхід в обліковий запис у SMSL

Учням та вчителям видають дані для входу, за якими вони входять. Також є можливість відновити пароль за допомогою внутрішніх функцій платформи.

Порівняння функціоналу

Функції
Prosvita
SMLS
Електронні журнали та щоденники
Створення звітів експорт журналу у PDF
Батьківський контроль
Чати
Розклад
Внутрішня соціальна мережа
Мобільні додатки на Android і iOS
Відеодзвінки
Система заохочення учнів (геміфікація)
Push-повідомлення про відсутність дитини
Інтеграція з Zoom
Тож, підводячи підсумки можемо сміливо сказати, що функціонал та можливості Prosvita мають більше переваг.

Функції для онлайн-навчання від Prosvita VS Нові знання

Нові знання - це платформа для дистанційної освіти, яка надає інструменти для проведення навчання та контролю навчального процесу. Основні функції цієї платформи – це електронні журнали, щоденники, робота з документообігом, батьківський контроль.

Автоматизація та оптимізація роботи школи у Prosvita

Prosvita забезпечує школу інструментами для ведення електронного документообігу та створення звітів відповідно до вимог МОН. Це забезпечує більш прозорий та спрощений процес документації, а також зручний і простий інтерфейс для користування.

Автоматизація та оптимізація роботи школи у Нові знання

На платформі передбачено функціонал повного документообігу державного закладу освіти, за допомогою інтеграції з ІСУО та програмою Можливість створення сайту для освітнього закладу за допомогою внутрішніх механізмів.

Функції дистанційного навчання у Prosvita

Prosvita пропонує інструменти для дистанційного навчання, такі як журнали та щоденники з усіма оцінками та завданнями, вбудовані тестування, бібліотеку з новітніми підручниками та текстові та відео чати. Ці інструменти допомагають учням та вчителям ефективно взаємодіяти та підтримувати високий рівень навчального процесу. Додаткові функції гейміфікації стимулюють дітей до навчання.

Функції дистанційного навчання у Нові знання

У порталу Нові знання є основні функції для проведення дистанційної освіти. Це електронні журнали з можливістю друку, щоденники, система роботи з домашніми завданнями та батьківський контроль.

Батьківський контроль у Prosvita

За допомогою застосунку, батьки можуть зручно отримувати доступ до даних про успішність своєї дитини, таких як оцінки, домашні завдання та пропуски уроків, навіть коли вони не знаходяться поруч зі своєю дитиною. Крім того, взаємодія з вчителем залишається простою та зручною завдяки зручному інтерфейсу з одним натисканням кнопки.

Батьківський контроль у Нові знання

У системі Нових знаннях батьки можуть мати доступ до інформації про навчальний прогрес своїх дітей, таку як оцінки та виконані домашні завдання. Також є можливість переглядати графіки успішності, що дозволяє зрозуміти, наскільки ефективним є навчання учня.

Облік успішності у Prosvita

Оцінювання успішності та відвідування учнів повністю автоматизовано на нашій платформі. Вчителі можуть самостійно ставити оцінки, а тести та домашні завдання оцінюються автоматично. Тематичні та семестрові оцінки підраховуються на платформі, і вчителі лише підтверджують їх. Усі оцінки миттєво потрапляють до щоденників учнів, що дозволяє батькам та учням з легкістю слідкувати за успішністю.

Облік успішності у Нові знання

Учитель здійснює облік успішності учнів і відвідування у журналі, що дозволяє учням отримувати оцінки та відстежувати свій прогрес у навчанні. Щоденник також допомагає батькам отримувати інформацію про навчальні досягнення своїх дітей.

Розклад уроків у Prosvita

У платформі зручно зібрати розклад уроків для всіх учасників освітнього процесу. Адміністрація може легко заповнити розклад, а вчителі та учні можуть переглянути загальний розклад або свій особистий у щоденнику. Для батьків також доступний актуальний розклад занять дітей.

Розклад уроків у Нові знання

Розклад уроків, за яким працюють вчителі, створюється адміністрацією закладу. Він включає час проведення уроків, перерв та інші параметри.

Вхід в обліковий запис у Prosvita

Prosvita пропонує зручний та простий процес реєстрації, де кожен учасник освітнього процесу може самостійно вказати свої актуальні дані для входу та легко запам'ятати їх. Крім того, наша платформа пропонує два варіанти входу: за допомогою логіну та паролю або за допомогою посилання для входу, яке надсилається на пошту. Також наша платформа надає можливість відновити пароль за допомогою внутрішніх функцій.

Вхід в обліковий запис у Нові знання

Учням та вчителям видають дані для входу, за якими вони входять. Також є можливість відновити пароль за допомогою внутрішніх функцій платформи.

Порівняння функціоналу

Функції
Prosvita
Нові знання
Електронні журнали та щоденники
Чати
Мобільні додатки
Розклад уроків
Батьківський контроль
Створення звітів
Експорт журналу у PDF
Аналітика освітнього процесу
Тестування в середині платформи
Відеодзвінки
Електронна онлайн бібліотека
Система заохочення учнів (гейміфікація)
Інтеграція з Zoom
Сайт школи
Зробивши порівняння функціонала Prosvita та Нових знань, можна зробити висновок, що Prosvita має більш розширений та функціональний інструментарій для забезпечення якісної освіти. До переваг Prosvita можна віднести систему заохочення учнів, внутрішню соціальну мережу, інтеграцію з Zoom, тестування в середині платформи та аналітику освітнього процесу.

Функції для онлайн-навчання від Prosvita VS Atoms

Atoms - це програмне забезпечення з функціоналом для автоматизації та оптимізації роботи школи, з можливістю створення розкладу та звітів, контролю роботи вчителів, обліку успішності та відвідування учнів, яка створена для всіх учасників освітнього процесу.

Автоматизація та оптимізація роботи школи у Prosvita

Prosvita забезпечує школу інструментами для ведення електронного документообігу та створення звітів. Однією із головних переваг є можливість створення чатів, за допомогою яких можна полегшити комунікацію всіх учасників освітнього процесу.

Автоматизація та оптимізація роботи школи у Atoms

Для автоматизації в Atoms розроблено можливість передачі результатів навчання у систему АІКОМ, функціонал створення розкладу. Є можливість створення деяких звітів, а також можливість контролю роботи вчителів.

Функції дистанційного навчання у Prosvita

У Prosvita реалізовано всі необхідні функцій для дистанційного навчання, такі як журнали та щоденники з усіма оцінками та завданнями, вбудовані тестування, бібліотеку з новітніми підручниками, а також чати з можливістю спілкування учнів, вчителів та батьків.

Функції дистанційного навчання у Atoms

Основними функціями є електронні журнали та щоденники, можливість створювати підгрупи, перегляд розкладу, для адміністрації закладу є можливість створення розкладу та звітів. Платформа допомагає проводити облік успішності, відвідування учнів та організувати роботу закладу освіти в умовах дистанційного навчання.

Батьківський контроль у Prosvita

У застосунку батьки отримують всю інформацію про успішність їх дітей. Батьки можуть переглянути аналітику, за допомогою якої можна відслідковувати освітній процес їх дітей, а за допомогою Push-повідомлень є можливість отримувати важливі повідомлення найшвидшим шляхом.

Батьківський контроль у Atoms

У Atoms реалізована система перевірки успішності учнів, перегляду щоденнику та виконання домашніх завдань. Функціонал виглядає дуже просто без додаткових функцій.

Облік успішності у Prosvita

Оцінювання успішності та відвідування учнів повністю автоматизовано на нашій платформі. Вчителі можуть самостійно ставити оцінки, а тести та домашні завдання оцінюються автоматично. Тематичні та семестрові оцінки підраховуються на платформі, і вчителі лише підтверджують їх. Усі оцінки миттєво потрапляють до щоденників учнів, що дозволяє батькам та учням з легкістю слідкувати за успішністю.

Облік успішності у Atoms

Atoms має внутрішній журнал, у якому є можливість виставляти оцінки та відвідування, що допомагає проводити облік успішності. Всі оцінки відправляються до державної платформи АІКОМ.

Розклад уроків у Prosvita

Розклад виглядає, як таблиця і доступне, як вчителям, так і батькам та учням. Адміністрація закладу може з легкістю заповнити розклад уроків, а також імпортувати. Наша підтримка завжди допомагає це зробити.

Розклад уроків у Atoms

В платформі реалізовано генератор розкладу, за допомогою якого адміністрація закладу може створити розклад або заповнити його самостійно. Учні, батьки та вчителі мають доступ до згенерованого розкладу.

Вхід в обліковий запис у Prosvita

У кожного закладу освіти є унікальне посилання за допомогою якого всі учасники освітнього процесу реєструються, вказуючи свої дані для входу, які вони можуть легко запам’ятати. Вхід відбувається за вказаною електронною поштою, або логіном та паролем.

Вхід в обліковий запис у Atoms

Всі учасники освітнього процесу реєструються за допомогою коду, який адміністрація закладу розсилає учасникам освітнього процесу. Всі вони реєструються з власними даними для входу.

Порівняння функціоналу

Функції
Prosvita
Atoms
Електронні журнали та щоденники
Розклад
Батьківський контроль
Створення звітів
Мобільні додатки на Android і iOS
Чати
Тестування всередині платформи
Інтеграція з Zoom
Внутрішня соціальна мережа
Система заохочення учнів (геміфікація)
Push-повідомлення про відсутність дитини
Електронна онлайн бібліотека
Автоматична гернація розкладу
Інтеграція з АІКОМ
Prosvita та Atoms, мають деякі спільні функції, такі як електронні журнали та щоденники, розклад, батьківський контроль і створення звітностей. Однак Prosvita має додаткові функції, такі як мобільні додатки на Android і iOS, чати, тестування всередині платформи, інтеграція з Zoom, внутрішня соціальна мережа, система заохочення учнів (геміфікація) та Push-повідомлення про відсутність дитини.