Cучасний освітній простір

Електронний щоденник - Prosvita

Про нас говорять і пишуть:

Поліпшіть процес навчання з електронним журналом Prosvita

Хочете бути в курсі успішності своєї дитини в реальному часі? Електронний щоденник учня – це те, що вам потрібно! Швидкий та зручний доступ до оцінок, розкладу уроків та домашніх завдань, а також можливість зв'язатися з викладачем. Залишайтеся в курсі навчального процесу вашої дитини за допомогою електронного журналу!

Доступ до електронного журналу з будь-якої точки світу

Електронний щоденник дозволяє отримати доступ до особистого кабінету та електронного журналу з будь-якої точки світу. Вчителі можуть використовувати електронний щоденник для управління навчальним процесом, а батьки та учні можуть стежити за успішністю через вхід до особистого кабінету.

Школа у смартфоні з електронним журналом Prosvita

Перетворіть ваш смартфон на школу з електронним журналом Prosvita! Жодних паперових записів - все в онлайн-режимі. Просто зайдіть у свій електронний журнал, де б ви не знаходилися!

Індивідуальні та групові чати всередині платформи Prosvita

Індивідуальні та групові чати всередині платформи – це зручний спосіб спілкування вчителів, учнів та їхніх батьків у рамках навчального процесу. Завдяки цій функції користувачі можуть легко зв'язуватися один з одним, обмінюватися інформацією та вирішувати питання, пов'язані з навчанням.
В індивідуальних чатах учні та батьки можуть ставити запитання вчителям. У групових чатах, наприклад, класних, учні можуть обговорювати домашні завдання чи підготовку до іспитів, а вчителі – координувати їхню роботу та відповідати на загальні питання.

Простий та зручний батьківський контроль

Електронний шкільний щоденник - це зручно як для вчителів, так і для учнів з батьками. Адже для вчителя це означає автоматичне перенесення оцінок учнів з журналу у щоденник. Батьки з легкістю можуть контролювати успіхи своїх дітей у навчанні, переглядати оцінки та коментарі від вчителів, стежити за відвідуваністю та своєчасно реагувати на проблеми, що виникають. Учням не треба записувати домашнє завдання, адже воно автоматично заповнюється вчителем.
Простота та зручність використання електронного шкільного щоденника для батьків робить його незамінним інструментом для успішного навчання та розвитку дітей.

Автоматизація та електронний документообіг в електронному журналі

Електронний журнал Prosvita – це не лише зручний інструмент для ведення навчального процесу, а й автоматизація документообігу. Вчителі можуть легко створювати та зберігати електронні копії документів у своєму особистому кабінеті, а також легко стежити за здаванням та перевіркою робіт учнів.
Це скорочує час на ручну обробку паперових документів та покращує загальну ефективність вчителя. Вхід до електронного журналу для вчителя надає доступ до інструментів автоматизації та документообігу, дозволяючи вчителям сконцентруватися на викладанні, а не на паперовій роботі.

Власна електронна бібліотека Prosvita

Власна електронна бібліотека Prosvita дозволяє вчителям додавати та зберігати електронні книги, відеоматеріали для використання у навчальному процесі. Це полегшує доступ до навчальних ресурсів та покращує якість освіти.

Електронний щоденник Prosvita використовують

Приватні школи
Державні школи
Мовні курси
Розвиваючі курси

Приклади впровадження електронного журналу Prosvita

Ященко Діана,
викладач КЗ Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівської області

Викладачам та учням Шибиринівської ЗОШ зручно проводити навчання на платформі Prosvita.

Платформа проста та зручна у використанні. Найчастіше ми працюємо з розділами Журнал, розклад, ведення сторінки класного керівника. Деколи не вистачає: оперативного реагування на зміни в навчальному процесі, а також можливість адміністратору бачити паролі учнів.

Однозначно рекомендувала б платформу колегам. Мені, як адміністратору, платформа сподобалась. Вона не складна у користуванні, що є важливим в процесіадаптації викладачів до електронної системи.

Драгомощенко Оксана,
Надбузький професійний аграрний ліцей, Миколаївська область

З платформою працюємо вже не перший рік. Користуюсь функціями "журнал", "розклад", "домашні завдання", "учні", "викладачі".

Платформа Prosvita зручна у користуванні: можна приєднати будь-який файл, проводити уроки через різні сервіси. Зручно "неперевірені домашні завдання": одразу можна побачити всі нові надіслані роботи учнів. Незручно: що при перевірці ДЗ потрібно ставити відмітку про виставлення оцінки в журнал.

Дякую вам за ваш труд, Наш навчальний заклад дуже задоволений роботою на платформі.

Захарова Євгенія,
директор, JT-english school, м.Кропивницький

До платформи підключилися цього року. Працювати, досить зручно. Користуємось журналом та функцією надсилання Д.З. і коментарів до заняття. Адміністратори перевіряються відвідуванність та прогрес студентів.

Звісно не можу не відмітити дуже зручний функціонал журналу, вдячна Вам за швидку підтримку при виникненні ускладнень, інтуїтивний інтерфейс, легкість адаптаціюї колективу до платформи. Однозначно можу порекомендувати платформу мовним школам, робота з учнями систематизована та зосереджена в одному місці.

Колесник Лариса,
заступник, Косенівський ліцей Дмитрушківської сільської ради, Черкаська область

З платформою працюємо ще з початку карантину з 2020 р. Дуже зручно користуватися журналом: можна завантажувати файли, кидати посилання на онлайн-уроки, давати й перевіряти домашні завдання. Загалом функціонал задовольняє та вистачає, побажання по доопрацюванню відео-чатів, щоб була змога використовувати не як індивідуальні, а для всього класу. Колегам із сусідніх шкіл рекомендую працювати з PROSVITA.

Нерушка Ірина,
викладач Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Бабин, Чернівецької області

Наша школа не мала можливості при підключенні почути відгуки роботи на платформі Prosvita від інших шкіл, тому раді поділитися своїм досвідом. Ми працювали в сліпу, але за допомогою підтримки від команди Prosvita ми отримали зворотній зв’язок з технічною підтримкою, ПОСТІЙНИЙ, це значно спрощує роботу на платформі.

Платформа проста та зручна в користуванні. В роботі використовуємо всі розділи крім: ігор, наживо, бібліотека, відпустки. Загалом функціоналу цілком достатньо для якісної організації навчального процесу. Дякуємо за співпрацю.

Олена Буторіна,
Куп'янський ліцей №9, Харківська область

Після деокупації території разом з платформою Prosvita змогли оперативно відновити навчання. Дуже зручно проводити онлайн уроки, користуватися бібліотекою як учителю, на платформі Prosvita. Як адміністратор - найчастіше використовую вкладку Звіти, працюю зі списком учнів та викладачів, розкладом.

Для мене сильні сторони платформи - це зв'язок з учнями, дуже зручно перевіряти ДЗ, існування електронного журналу.

Мені дуже зручно та комфортно працювати у PROSVITI. Дякую за зворотній зв'язок і підтримку з будь яких питань.

Чистікова Олена,
викладач Міловської гімназії Балаклійської міської ради Харківської області

Колектив Міловської гімназії платформу PROSVITA в цьому навчальному році вперше використовує у своїй діяльності. Використовуємо, поки що, лише електронний журнал. Журналом дуже задоволені. Легкий та простий в застосуванні. Є всі необхідні розділи для звітності: відвідування, інструктажі, бесіди...Все зручно і просто. Радує, що автоматично система обраховує тематичні та семестрові. Також табель: завантажив і все, система сама заповнює! Красота - це скорочує час і це - круто. Саме головне!!!! Коли друкуєш - то журнал один в один із звичайним журналом, який ми записували у мирний час. Восени на методичній студії у нашій громаді кожний заступник розповідав який журнал використовує заклад. Я розповідала про PROSVITY та рекомендувала його використовувати. Також, для нас важливо і ми дуже вдячні за надання миттєвої допомоги, коли ми її потребуємо! Дякуємо!!!!! Дуже крута платформа!!!!

Грозинська Марина,
директор Новокиївського НВК, Херсонська область

PROSVITA дуже зручна сучасна платформа для здійснення дистанційного навчання! Вона включає в себе комплекс необхідного функціоналу для ведення електронної документації, алфавітну книгу, електронний журнал, розклад, звітність; широкий інструментарій для повноцінного дистанційного навчання.

Наші педагоги успішно користуються всіма функціоналами платформи.

Сильними сторонами платформи є електронний журнал і система звітності, що полегшує контроль адміністрації, алфавітна книга, яка містить необхідну інформацію про всіх учасників освітнього процесу, система заохочення, що дуже подобається учням.

Було б добре розширити можливості відео-чатів на платформі.

Цю платформу я обов'язково рекомендувала б своїм колегам!

PROSVITA - це чудова платформа для здійснення дистанційного навчання, яка робить його змістовним і цікавим! Також хочу подякувати працівникам технічної підтримки за допомогу, оперативність, компетентність, терпіння та розуміння!

Олена Наливайко,
заступник директора, Радомишльський ліцей №3 Житомирської області

Працюємо з платформою з 2020 року. Працювати на платформі зручно і просто. Доступно і зрозуміло як для вчителів, батьків, так і учнів.

Як вчитель, найчастіше провожу уроки на платформі, користуюсь функціоналом ДЗ. Для заступника, незамінними на платформі є: моніторинг відвідування, перевірка ведення журналів, робота з розкладом школи. Особливо зручно, що на платформі можливо створити свій час змін/дзвінків.

The strengths of the platform include fast communication among the teaching staff, students, and parents, accessibility for all participants in the educational process, the ability to access archived data, a database of students, parents, and teachers, electronic reporting forms, an automatic system for calculating thematic and semester grades (which is both a strength and a weakness - it doesn\'t always calculate the average grade and sometimes has glitches, requiring manual verification because it only considers the latest grades), a quick response from the team to any issues that arise. The ability to edit records in case of difficulties due to unstable internet. Consideration of user feedback.

Слабкі сторони: раптові збої в системі.

Рекомендую платформу всім колегам. Дуже приємно співпрацювати. Дякую за можливість працювати при змішаній та дистанційній формі навчання!

Маєте питання до функціоналу Prosvita? Відправити запит

Можливості електронного журналу Prosvita

Адміністрація школи
Розклад уроків Налаштування розкладу дзвінків, планування уроків, синхронізація з щоденником учнів
Керування учнями Формування класів/підгруп, заповнення особистої інформації про учнів, відрахування/зарахування, автоматичне переведення до наступного класу
Звіти Автоматичне закриття року, звітність по відвідуванню учнів, формування паперової версії журналу в форматі затвердженому МОН, мережа класів, зауваження до ведення журналів
Індивідуальні налаштування закладу Вибір системи оцінювання для кожного класу, встановлення періоду редагування даних на платформі, встановлення періодів навчання/канікул/святкові дні
Вчителі
Функціонал класного керівника Внесення інформації про учнів (батьків учнів), доступ до журналу свого класу, внесення інформації по екскурсіям, вступні інструктажі, бесіди з БЖ, реєстр батьків
Електронний журнал Виставлення оцінок (12-бальна, рівнева система, формувальна), робота з Zoom/Google Meet, вибір типу оцінювання
Тестування Створення, редагування, проведення тестування на платформі
Домашнє завдання Видача, контроль, перевірка домашнього завдання на платформі
Учні
Електронний щоденник Автоматичне заповнення розкладу, оцінки, відвідування, домашнє завдання
Домашнє завдання Виконання та відправка ДЗ всередині платформи та отримання результату роботи
Автоматичне підключення до онлайн уроків Автоматизація з Zoom дозволяє прив'язати посилання на урок в розклад та щоденник учнів
Внутрішня соціальна мережа Можливість спілкування з друзями всередині платформи, обмін стікерами
Інструкції Швидка допомога завдяки покроковим роз’ясненням щодо користування функціоналом платформи
Внутрішня геймифікація Лис-помічник, внутрішній рейтинг учнів за активність на платформі
Батьки
Доступ до щоденника Можливість контролю успішності, відвідування та виконання ДЗ дітей 24/7
Оперативний зв'язок з вчителями Завдяки внутрішнім текстовим чатам можна легко зв’язатися з вчителями або класним керівником прямо на платформі, без переходу в сторонні меседжери
Щоденний звіт по результатам дня У профілі учня та батьків активізовано статичний звіт “Активність”, який дозволяє переглянути оцінки, дз та відвідуваність за обраний період
Формування табелю Автоматичне формування табелю з профіля вчителя, учня та батьків

Електронний щоденник: FAQ

1. Що таке електронний щоденник Prosvita та як він працює?

Електронний щоденник – це програма для обліку навчальних досягнень учнів, яка працює в онлайн-режимі. Щоденник включає такі функції, як запис оцінок, коментарів до оцінок, відвідуваності, домашніх завдань та інших подій, пов'язаних з навчальним процесом.
Робота з електронним щоденником полегшує облік навчальних досягнень, збільшує прозорість навчального процесу та дозволяє всім зацікавленим сторонам бути в курсі успішності учня.

2. Як зареєструватися в електронному щоденнику та отримати доступ до оцінок та розкладу уроків?

Для реєстрації в електронному щоденнику нашої платформи для дистанційного навчання необхідно звернутися до адміністрації школи. Адже учні долучаються до зареєстрованого на платформі закладу освіти. Після успішної реєстрації ви зможете отримати доступ до оцінок та розкладу уроків. Електронний щоденник нашої платформи дозволяє учням та батькам бути в курсі поточної успішності та завжди знати всі домашки та оцінки учня.

3. Як додати інформацію про домашнє завдання та як перевіряти його виконання в електронному щоденнику учня?

Для роботи з Домашнім завданням через електронний журнал вчителю необхідно пройти авторизацію на нашій платформі. Після чого викладач за допомогою електронного журналу задає домашнє завдання для класу на потрібну дату. Учні отримують домашнє завдання, відразу після додавання в журналі вчителем, в своєму електронному щоденнику на платформі. Через електронний щоденник учень має змогу завантажити виконане домашнє завдання та надіслати викладачеві на перевірку. Всі неперевірені роботи учнів зберігаються в окремій папці в особистому кабінеті викладача на платформі.

4. Як зв'язатись з викладачем через електронний щоденник?

Для того, щоб зв’язатися учню з викладачем через електронний щоденник на платформі - учень має натиснути на ПІБ викладача з відповідного предмету та платформа автоматично завантажить вікно текстового чату з викладачем на платформі.

5. Як здійснити вхід до електронного журналу?

Для входу в електронний журнал нашої системи CRM для шкіл, необхідно пройти авторизацію на нашій платформі для організації дистанційного навчання. Після успішної авторизації ви зможете отримати доступ до електронного журналу та розпочати роботу в ньому. Це просто та зручно!

6. Як забезпечити безпеку особистих даних дитини в електронному щоденнику та які заходи захисту передбачені у системі?

У Prosvita ми серйозно ставимося до безпеки особистих даних дитини. Ми використовуємо передові технології для захисту інформації та регулярно оновлюємо систему безпеки.
Для доступу до електронного щоденника потрібна авторизація за допомогою особистого логіну та пароля, які відомі лише батькам та учню. Крім того, ми не розкриваємо особисту інформацію учнів третім особам без згоди батьків.
Наші системи захисту інформації відповідають сучасним стандартам безпеки даних та регулярно проходять перевірки на проникнення.
Надаємо батькам повний контроль над інформацією та забезпечуємо безпеку особистих даних дитини в електронному щоденнику.
Зв’яжіться з нами
Я підтверджую, що згоден(а) з умовами політики конфіденційності та надаю дозвіл на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, використання, поширення) моїх персональних даних на законних підставах.