Cучасний освітній простір

Prosvita - спрощує управління освітнім процесом! Усі дані та інструменти в єдиній системі!

Про нас говорять і пишуть:

Збільшуйте свою ефективність

Всі необхідні інструменти знаходяться у зручному додатку, котрий на 100% розроблений українцями для українських освітян та враховує всі побажання директорів шкіл, педагогів, методистів, бітьків та учнів. Сучасне програмне забезпечення закладів усіх рівнів.

Доступ до навчання з будь-якої точки світу

Учні та вчителі можуть отримати доступ до навчальних матеріалів з будь-якої точки світу, за умови підключення до Інтернету.
Це дозволяє учням та вчителям без перешкод продовжувати навчальний процес не турбуючись про географічні обмеження.

Навчальні матеріали

Платформа надає доступ до електронної бібліотеки та власних тестів, що значно спрощує навчальний процес для всіх його учасників.

Школа в смартфоні

Весь процес навчання зосереджений в одному місці: викладення матеріалів уроків, оцінювання, облік відвідування учнів, ведення електронного журналу та щоденника, виконання домашніх завдань та проведення тестування, за результатами навчання учнів - формування свідоцтв досягнень та табелів, та ін., функціонал доступний для використання на платформі як у веб версії так і в мобільному додатку.

Індивідуальні та групові чати всередині платформи

Платформа надає інструменти для проведення індивідуальних/групових текстових чатів між викладачами - учнями - батьками. Також доступний функціонал для проведення індивідуальних відео-чатів на платформі без прив'язки до сторонніх сервісів, що дозволяє викладачам проводити індивідуальні консультації з учнями.

Простий та зручний батьківський контроль

Програмне забезпечення включає мобільний додаток, який забезпечує простий і зручний батьківський контроль. Батьки в реальному часі отримуюють сповіщення про відвідуванність, оцінки та домашні завдання своєї дитини.

Автоматизація та електронний документооборот надає скорочення часу для вчителів та шкільної адміністрації

Програмне забезпечення впорядковує робоче навантаження для вчителів та шкільної адміністрації, зменшуючи час і зусилля, необхідні для виконання таких завдань, як складання розкладу, виставлення оцінок, домашніх завдань, заповнення інших розділів журналу.
Це звільняє час для вчителів, щоб зосередитися на навчанні та наданні індивідуальної підтримки учням.

Прозорість ціноутворення

Ціни на програмне забезпечення є прозорими, без прихованих платежів чи комісій.
Приватні школи оплачують термін користування платформою, без обмеження кількості користувачів, що приєднуються до платформи, не турбуючись про непередбачуванні витрати.

Власна відео-бібліотека на платформі

Програмне забезпечення надає можливість створювати відео бібліотеку всередині платформи доступну для учнів та викладачів. Це може допомогти учням розширити свій кругозір, а викладачам підвищити рівень викладання інформації учням.

Сертифікат про підвищення кваліфікаціії для вчителів

Програмне забезпечення надає можливість пройти навчання та отримати сертифікат про підвищення кваліфікації для вчителів з усієї України, що може допомогти їм просунутися по кар'єрних сходах та покращити свої навички викладання.

Постійна технічна підтримка менеджера

Програмне забезпечення забезпечує постійну підтримку з боку спеціального менеджера, який допомагає користувачам вирішити питання або проблеми, що виникають при роботі з платформою.
Це гарантує, що навчальні заклади мають доступ до підтримки, необхідної для максимального використання програмного забезпечення.

Ігрова система навчання

Програмне забезпечення включає ігрову систему навчання, яка робить навчання більш цікавим та веселим для учнів. Це допомагає учням залишитися вмотивованими та зацікавленими в навчальному процесі, що в кінцевому підсумку призводить до кращих результатів у навчанні.

Мультиаккаунт учня

Можливість навчатись в двох або більше навчальних групах/класах/закладах з одного кабінету/облікового запису.

Prosvita використовують

Приватні школи
Державні школи
Мовні курси
Розвиваючі курси

Приклади впровадження Prosvita

Ященко Діана,
викладач КЗ Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівської області

Викладачам та учням Шибиринівської ЗОШ зручно проводити навчання на платформі Prosvita.

Платформа проста та зручна у використанні. Найчастіше ми працюємо з розділами Журнал, розклад, ведення сторінки класного керівника. Деколи не вистачає: оперативного реагування на зміни в навчальному процесі, а також можливість адміністратору бачити паролі учнів.

Однозначно рекомендувала б платформу колегам. Мені, як адміністратору, платформа сподобалась. Вона не складна у користуванні, що є важливим в процесіадаптації викладачів до електронної системи.

Драгомощенко Оксана,
Надбузький професійний аграрний ліцей, Миколаївська область

З платформою працюємо вже не перший рік. Користуюсь функціями "журнал", "розклад", "домашні завдання", "учні", "викладачі".

Платформа Prosvita зручна у користуванні: можна приєднати будь-який файл, проводити уроки через різні сервіси. Зручно "неперевірені домашні завдання": одразу можна побачити всі нові надіслані роботи учнів. Незручно: що при перевірці ДЗ потрібно ставити відмітку про виставлення оцінки в журнал.

Дякую вам за ваш труд, Наш навчальний заклад дуже задоволений роботою на платформі.

Захарова Євгенія,
директор, JT-english school, м.Кропивницький

До платформи підключилися цього року. Працювати, досить зручно. Користуємось журналом та функцією надсилання Д.З. і коментарів до заняття. Адміністратори перевіряються відвідуванність та прогрес студентів.

Звісно не можу не відмітити дуже зручний функціонал журналу, вдячна Вам за швидку підтримку при виникненні ускладнень, інтуїтивний інтерфейс, легкість адаптаціюї колективу до платформи. Однозначно можу порекомендувати платформу мовним школам, робота з учнями систематизована та зосереджена в одному місці.

Колесник Лариса,
заступник, Косенівський ліцей Дмитрушківської сільської ради, Черкаська область

З платформою працюємо ще з початку карантину з 2020 р. Дуже зручно користуватися журналом: можна завантажувати файли, кидати посилання на онлайн-уроки, давати й перевіряти домашні завдання. Загалом функціонал задовольняє та вистачає, побажання по доопрацюванню відео-чатів, щоб була змога використовувати не як індивідуальні, а для всього класу. Колегам із сусідніх шкіл рекомендую працювати з PROSVITA.

Нерушка Ірина,
викладач Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Бабин, Чернівецької області

Наша школа не мала можливості при підключенні почути відгуки роботи на платформі Prosvita від інших шкіл, тому раді поділитися своїм досвідом. Ми працювали в сліпу, але за допомогою підтримки від команди Prosvita ми отримали зворотній зв’язок з технічною підтримкою, ПОСТІЙНИЙ, це значно спрощує роботу на платформі.

Платформа проста та зручна в користуванні. В роботі використовуємо всі розділи крім: ігор, наживо, бібліотека, відпустки. Загалом функціоналу цілком достатньо для якісної організації навчального процесу. Дякуємо за співпрацю.

Олена Буторіна,
Куп'янський ліцей №9, Харківська область

Після деокупації території разом з платформою Prosvita змогли оперативно відновити навчання. Дуже зручно проводити онлайн уроки, користуватися бібліотекою як учителю, на платформі Prosvita. Як адміністратор - найчастіше використовую вкладку Звіти, працюю зі списком учнів та викладачів, розкладом.

Для мене сильні сторони платформи - це зв'язок з учнями, дуже зручно перевіряти ДЗ, існування електронного журналу.

Мені дуже зручно та комфортно працювати у PROSVITI. Дякую за зворотній зв'язок і підтримку з будь яких питань.

Чистікова Олена,
викладач Міловської гімназії Балаклійської міської ради Харківської області

Колектив Міловської гімназії платформу PROSVITA в цьому навчальному році вперше використовує у своїй діяльності. Використовуємо, поки що, лише електронний журнал. Журналом дуже задоволені. Легкий та простий в застосуванні. Є всі необхідні розділи для звітності: відвідування, інструктажі, бесіди...Все зручно і просто. Радує, що автоматично система обраховує тематичні та семестрові. Також табель: завантажив і все, система сама заповнює! Красота - це скорочує час і це - круто. Саме головне!!!! Коли друкуєш - то журнал один в один із звичайним журналом, який ми записували у мирний час. Восени на методичній студії у нашій громаді кожний заступник розповідав який журнал використовує заклад. Я розповідала про PROSVITY та рекомендувала його використовувати. Також, для нас важливо і ми дуже вдячні за надання миттєвої допомоги, коли ми її потребуємо! Дякуємо!!!!! Дуже крута платформа!!!!

Грозинська Марина,
директор Новокиївського НВК, Херсонська область

PROSVITA дуже зручна сучасна платформа для здійснення дистанційного навчання! Вона включає в себе комплекс необхідного функціоналу для ведення електронної документації, алфавітну книгу, електронний журнал, розклад, звітність; широкий інструментарій для повноцінного дистанційного навчання.

Наші педагоги успішно користуються всіма функціоналами платформи.

Сильними сторонами платформи є електронний журнал і система звітності, що полегшує контроль адміністрації, алфавітна книга, яка містить необхідну інформацію про всіх учасників освітнього процесу, система заохочення, що дуже подобається учням.

Було б добре розширити можливості відео-чатів на платформі.

Цю платформу я обов'язково рекомендувала б своїм колегам!

PROSVITA - це чудова платформа для здійснення дистанційного навчання, яка робить його змістовним і цікавим! Також хочу подякувати працівникам технічної підтримки за допомогу, оперативність, компетентність, терпіння та розуміння!

Олена Наливайко,
заступник директора, Радомишльський ліцей №3 Житомирської області

Працюємо з платформою з 2020 року. Працювати на платформі зручно і просто. Доступно і зрозуміло як для вчителів, батьків, так і учнів.

Як вчитель, найчастіше провожу уроки на платформі, користуюсь функціоналом ДЗ. Для заступника, незамінними на платформі є: моніторинг відвідування, перевірка ведення журналів, робота з розкладом школи. Особливо зручно, що на платформі можливо створити свій час змін/дзвінків.

The strengths of the platform include fast communication among the teaching staff, students, and parents, accessibility for all participants in the educational process, the ability to access archived data, a database of students, parents, and teachers, electronic reporting forms, an automatic system for calculating thematic and semester grades (which is both a strength and a weakness - it doesn\'t always calculate the average grade and sometimes has glitches, requiring manual verification because it only considers the latest grades), a quick response from the team to any issues that arise. The ability to edit records in case of difficulties due to unstable internet. Consideration of user feedback.

Слабкі сторони: раптові збої в системі.

Рекомендую платформу всім колегам. Дуже приємно співпрацювати. Дякую за можливість працювати при змішаній та дистанційній формі навчання!

Маєте питання до функціоналу Prosvita? Відправити запит

Можливості Prosvita

Адміністрація школи
Розклад уроків Налаштування розкладу дзвінків, планування уроків, синхронізація з щоденником учнів
Керування учнями Формування класів/підгруп, заповнення особистої інформації про учнів, відрахування/зарахування, автоматичне переведення до наступного класу
Звіти Автоматичне закриття року, звітність по відвідуванню учнів, формування паперової версії журналу в форматі затвердженому МОН, мережа класів, зауваження до ведення журналів
Індивідуальні налаштування закладу Вибір системи оцінювання для кожного класу, встановлення періоду редагування даних на платформі, встановлення періодів навчання/канікул/святкові дні
Вчителі
Функціонал класного керівника Внесення інформації про учнів (батьків учнів), доступ до журналу свого класу, внесення інформації по екскурсіям, вступні інструктажі, бесіди з БЖ, реєстр батьків
Електронний журнал Виставлення оцінок (12-бальна, рівнева система, формувальна), робота з Zoom/Google Meet, вибір типу оцінювання
Тестування Створення, редагування, проведення тестування на платформі
Домашнє завдання Видача, контроль, перевірка домашнього завдання на платформі
Учні
Електронний щоденник Автоматичне заповнення розкладу, оцінки, відвідування, домашнє завдання
Домашнє завдання Виконання та відправка ДЗ всередині платформи та отримання результату роботи
Автоматичне підключення до онлайн уроків Автоматизація з Zoom дозволяє прив'язати посилання на урок в розклад та щоденник учнів
Внутрішня соціальна мережа Можливість спілкування з друзями всередині платформи, обмін стікерами
Інструкції Швидка допомога завдяки покроковим роз’ясненням щодо користування функціоналом платформи
Внутрішня геймифікація Лис-помічник, внутрішній рейтинг учнів за активність на платформі
Батьки
Доступ до щоденника Можливість контролю успішності, відвідування та виконання ДЗ дітей 24/7
Оперативний зв'язок з вчителями Завдяки внутрішнім текстовим чатам можна легко зв’язатися з вчителями або класним керівником прямо на платформі, без переходу в сторонні меседжери
Щоденний звіт по результатам дня У профілі учня та батьків активізовано статичний звіт “Активність”, який дозволяє переглянути оцінки, дз та відвідуваність за обраний період
Формування табелю Автоматичне формування табелю з профіля вчителя, учня та батьків

Найчастіші запитання

1. Які основні переваги програмного забезпечення PROSVITA для шкіл?

Програмне забезпечення PROSVITA надає безліч переваг для приватних шкіл, включаючи просте та зручне складання розкладу, вибір системи оцінювання, виставлення оцінок, управління домашніми завданнями та доступ до додаткових навчальних матеріалів, створення тестів прямо на платформі та доєднання їх на урок або домашнє завдання, автоматичне формування табелю та закриття року.
Ігрова система навчання робить навчання більш цікавим та вмотивованим. Програмне забезпечення також забезпечує і зручний батьківський контроль через мобільний додаток, який допоможе батькам бути в курсі прогресу своєї дитини.

2. Як це програмне забезпечення допоможе нам покращити результати навчання наших учнів?

Програмне забезпечення PROSVITA покликане покращити освітні результати учнів, забезпечуючи легкий доступ до навчальних матеріалів з будь-якої точки світу, використовуючи електронний щоденник, швидкий чат з вчителями та однокласниками, доступ до онлайн бібліотеки. Програмне забезпечення також включає в себе ігрову систему навчання, яка робить навчання більш цікавим та веселим, а також дозволяє отримувати віртуальні кошти (поінти) за оцінки, впливати на свій рейтинг по школі та класу завдяки своїй успішності.

3. Які функції має програмне забезпечення, що полегшують роботу наших вчителів та шкільної адміністрації?

Програмне забезпечення PROSVITA оптимізує навантаження на вчителів та шкільну адміністрацію завдяки автоматизації та електронному документообороту. Заповнення електронного журналу протягом року дозволяє сформувати річний звіт одним натисканням кнопки. Широкий функціонал для класних керівників та адміністрації - вибір системи оцінювання, розкладу дзвінків та уроків, інтеграція з zoom, автоматичне перенесення оцінок з журналу в щоденник учня, автоматичне виставлення семестрових та тематичних оцінок, власні тести на платформі та можливість додати їх на урок чи до домашнього завдання.
Електронний журнал повністю відповідає формату звичайного паперового журналу, затвердженого МОН. Також, реалізовано зручний мобільний додаток, яким користується більшість користувачів. Це звільняє час для вчителів, щоб зосередитися на викладанні та наданні індивідуальної підтримки учням.

4. Як програмне забезпечення забезпечує безпеку та конфіденційність даних наших учнів та вчителів?

Ми дуже серйозно ставимося до безпеки та конфіденційності даних учнів та вчителів. Програмне забезпечення PROSVITA використовує новітні технології шифрування та відповідає найкращим галузевим практикам, щоб гарантувати безпеку та конфіденційність усіх даних. Ми також надаємо засоби контролю доступу та моніторингу, щоб гарантувати, що доступ до даних має лише уповноважений персонал.

5. Чи є програмне забезпечення зручним для користувача та простим у навігації?

Так, програмне забезпечення POSVITA розроблене таким чином, щоб бути зручним для користувача та легким у навігації. Ми доклали чимало зусиль, щоб забезпечити інтуїтивно зрозуміле та просте використання програмного забезпечення з чіткими та стислими інструкціями та настановами. В профілі дитини є анімований Лис-помічник, який сповіщає дитину про отримані оцінки та дз, нароховані поінти тощо.

6. Як програмне забезпечення буде інтегровано в наші існуючі освітні процеси та системи?

Програмне забезпечення PROSVITA можна легко інтегрувати в існуючі освітні процеси та системи. Ми надаємо інструменти для комплексного навчання та технічну підтримку, щоб допомогти школі та вчителям швидко та безперешкодно розпочати роботу на платформі.

7. Чи можна налаштувати програмне забезпечення відповідно до конкретних потреб нашої школи?

Так, програмне забезпечення PROSVITA можна налаштувати відповідно до конкретних потреб вашої школи. Мережа паралелей класу, навчальні класи та поділ на підгрупи, розклад дзвінків відповідно до зміни навчання, перелік предметів, що викладаються в закладі, типи оцінювання, системи оцінювання (рівнева, формальна, 12-бальна), обмеження функціоналу викладачів - кожен заклад має змогу індивідуально налаштувати відповідно до особливостей та потреб. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб гарантувати, що програмне забезпечення відповідає їхнім конкретним вимогам та уподобанням.

8. Яка технічна підтримка та навчання буде надана нашим вчителям та співробітникам?

Ми надаємо комплексну технічну підтримку та навчання для всіх наших клієнтів. Наша команда підтримки доступна в робочий час, щоб відповісти на будь-які питання чи проблеми, які можуть виникнути при роботі на платформі, і ми проводимо всебічне навчання, щоб переконатися, що вчителі та співробітники повністю підготовлені до використання програмного забезпечення.

9. Які існують цінові плани та пакети, і що входить до кожного з них?

Для державних закладів середньої освіти онлайн-платформа Prosvita повністю безкоштовна.
Для приватних закладів освіти - передплата за рік користування платформою складає 40 000 грн.
В рамках передплати Ви отримуєте чотири типи доступу до платформи (Адміністратор, Викладач, Учень, Батьки) без обмеження кількості користувачів за кожною роллю, та доступ до повного функціоналу платформи.

10. Чи є якісь додаткові збори або платежі, про які нам слід знати?

Ні, у нас немає ніяких додаткових зборів або платежів. Ми забезпечуємо повну прозорість у ціноутворенні, без жодних прихованих платежів чи зборів. Тарифні плани та пакети є всеохоплюючими і включають всі функції та можливості, які описані в кожному плані. Оплата вноситься за період користування функціоналом, без обмеження кількості користувачів в рамках навчального закладу.
Зв’яжіться з нами
Я підтверджую, що згоден(а) з умовами політики конфіденційності та надаю дозвіл на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, використання, поширення) моїх персональних даних на законних підставах.